FC Rīga treniņš

Jau rītdien trīs Latvijas futbola klubi aizvadīs atbildes spēles UEFA Eiropas līgas otrajā kvalifikācijas kārtā. Ventspils spēlēs izbraukumā Maltā, bet Liepāja un Rīga – mājas laukumos. Pie Latvijas čempionvienības Rīga FC pirmsspēles treniņā viesojās arī Andris Auziņš.

Latvijas čempionei Riga FC otrajā kārtā Polijas spēcīgākā vienība Gļivices Piast – pirmā spēle izbraukumā zaudēta ar 2:3. Neskatoties uz trim ielaistajiem vārtiem – šis rezultāts rīdziniekiem savās mājās ļauj cerēt uz labu iznākumu divu spēļu summā.

Intervija - Mihails Koņevs, Riga FC galvenais treneris

«Piast ir acīmredzama tendence ielaist vārtus spēļu galotnēs. Tik tikko arī Polijas čempionātā – viņi pilnībā dominēja visu spēli, bet beigās ielaida pēc stūra sitiena un nopelnīja pendeli. Tai skaitā arī mūsu gūtie vārti izbraukuma spēlē.»

Intervija - Valdemars Fornaliks, Piast Gliwice galvenais treneris

«Te ir runa par koncentrēšanos visām 90 minūtēm, protams, ka mēs pie tā strādājam un daudz runāju ar spēlētājiem. Bet vienu gan pateikšu – pie šīm kļūdām spēļu izskaņās nevienu personiski nevainoju.»

Latvijas čempionātā Riga FC allaž spēlējusi labi aizsardzībā – pēdējās četrās spēlēs Virslīgā Rīga spēja neielaist nevienus vārtus. Cīņā pret poļu Piast – aizsardzībai atkal jābūt Rīgas līmenī – paredzams, ka abi centrālie aizsargi būs Elvis Stuglis un albānis Herdi Prenga.

Intervija - Mihails Koņevs, Riga FC galvenais treneris

«Ja Prenga drīkstētu spēlēt jau Polijā, domāju, ka pat ar to aizsardzības līniju, mēs pirmos vārtus neielaistu. Tomēr Laizāns nav centrālais aizsargs, Prenga tajā epizodē, iespējams, būtu paspējis bumbu izsist».

Intervija - Elvis Stuglis, Riga FC aizsargs

Piast sastāvā šajā sezonā vairs neredzēsim vienu no uzbrukuma līderiem ekvadorieti Valensiju – uzbrucējs šodien parakstījis līgumu ar Anglijas klubu Brentford.

Komentāri

Kategorijas