Latvijas futbola virslīga

Vēl vienā spēlē Valmiera uzņēma Daugavpils komandu un jau cīņas 9.minūtē rezultātu atklāja viesi. Pēc centrējuma no vārtu priekšas ar galvu precīzi sita Kaspars Kokins, kuram tie bija pirmie gūtie vārti sezonā. Turpinājumā bīstamāk uzbruka valmierieši, kuri centās atspēlēties, taču līdz puslaika beigām rezultāts nemainījās. Laukuma saimnieku centieni panākt izlīdzinājumu tika atalgoti otrā puslaika sākumā, kad brazīliešu leģionārs Leonardo Silva Lelišs ar skaisti izpildītu brīvsitienu panāca izlīdzinājumu. Drīz pēc tam bumba norībināja daugavpiliešu vārtu pārliktni, tomēr vairāk rezultāts nemainījās. Valmieras komanda pēc šīsdienas neizšķirta 1:1 saglabāja 4.vietu turnīra tabulā, bet daugavpilieši joprojām atrodas 7.pozīcijā.