Latvijas hokeja izlases treniņš pirms Zviedrijas spēles

Latvijas hokeja valstsvienība turpina gatavoties Pasaules čempionāta izšķirošajai spēlei ar Zviedriju. Par pēdējiem jaunumiem no Latvijas izlases treniņa Bratislavā ziņo Matīss Timofejevs.

Pirms spēles dienā treniņam saģērbies nebija uzbrucējs Rihards Bukarts, un arī aizsargs Oskars Cibuļskis šodien netrenējās.

Intervija - Artis Ābols, Latvijas valstsvienības treneris

Uz ledus gan bija visi pārējie turnīram pieteiktie hokejisti – viņu vidū seši aizsargi. Pēc vienas spēles diskvalifikācijas izciešanas atpakaļ ierindā ir Ralfs Freibergs. Kopā ar Uvi Balinski slidoja nupat turnīram pieteiktais Jānis Jaks. Šis aizsargs turnīra pirmo maču aizvadīja sestdien pret spēcīgo Krievijas izlasi.

Intervija - Jānis Jaks, Latvijas valstsvienības aizsargs

Latvijas izlases nākamajai pretiniecei Zviedrijai turnīra tabulā ir 12 punkti. Tā kā Latvija ir iekrājusi sešus, vienīgais scenārijs kā varam kvalificēties ceturtdaļfinālam ir uzvarot zviedrus un norvēģus pamatlaikā, kā arī nepieciešama Krievijas uzvara pret Zviedriju pamatlaikā.

Iepriekšējā čempionātā sīvā cīņā vien ar 2 pret 3 zviedriem piekāpāmies ceturtdaļfinālā.

Intervija - Rūdolfs Balcers, Latvijas valstsvienības uzbrucējs

Spēli ar Zviedriju Latvijas izlase aizvadīs pirmdien 17:15, bet jau no pus pieciem hokeja studija LTV7 tiešraidē. Matīss Timofejevs, Normunds Pavlovskis no Bratislavas Slovākijā.

Komentāri

Kategorijas