Dziesmu svētku dalībnieku gājiens

0.0

7. jūlijā tiešraide no pulksten 9.30 LTV1 un www.ltv.lv, no 10.30 LTV7.

Tiešraide no Brīvības pieminekļa - http://www.ltv.lv/lv/tieshraide/?lid=91

Tiešraide no Brīvības ielas - http://www.ltv.lv/lv/tieshraide/?lid=93

Tiešraide no Dailes teātra - http://www.ltv.lv/lv/tieshraide/?lid=92


Lai televīzijas skatītāji gūtu pilnīgu, dokumentālu ieskatu un arī krāšņu, emocionālu baudījumu, XXV Dziesmu un XV deju svētku dalībnieku gājienu Latvijas Televīzija atspoguļos divos kanālos – gan LTV1, gan LTV7, kā arī interneta platformā www.ltv.lv.


LTV1 sniegs iespēju baudīt gājiena atmosfēru, fiksējot ikvienu kolektīvu, lai skatītāji visā Latvijā, gluži kā klātienē Rīgas ielās var televīzijas ekrānā ieraudzīt savus radus, draugus, paziņas, kā arī iecienītākos dejotājus, dziedātājus, virsdiriģentus un citus dalībniekus. Notikuma translācijas aizkadrā LTV1 piedāvās izsmeļošu informāciju par Latvijas novadu kolektīviem. LTV1 gājiens tiks pārraidīts no norises vietas pie Brīvības pieminekļa.


Savukārt kanālā LTV7 Dziesmu un Deju svētku gājiena dokumentēšanu papildinās intervijas ar dalībniekiem, ļaujot tuvāk iepazīt viņu emocijas, kolektīvu tradīcijas un pārdzīvojumus. LTV7 skatītāji tuvplānā varēs vērot svētku dalībniekus no visas Latvijas. Svētku gājienu LTV7 translēs no noslēguma punkta pie Dailes teātra.


Savukārt portālā www.ltv.lv būs iespēja skatīt gājiena dalībniekus Brīvības un Ģertrūdes ielu krustojumā. Piedāvājot gājiena tiešraides trijās platformās, Latvijas Televīzijas mērķis ir parādīt tuvplānā pēc iespējas vairāk svētku dalībnieku.


Pasākuma režisors ir Dziesmu un Deju svētku galvenais režisors Uģis Brikmanis.


Latvijas Televīzijas 1. kanālā gājiena TV vadītāji - moderatori būs Jānis Geste, bet notikumus aizkadrā komentēs Sandra Zviedre un Latvijas Radio žurnālists Gusts Kikusts. Savukārt LTV7 kanālā ar gājiena dalībniekiem, organizētājiem, VIP personām un arī skatītājiem sarunāsies žurnālisti Karīna Rubene, Renārs Zeltiņš, Dāvids Ernštreits un Armands Tripāns.