Latvijas virslīgas čempionāts telpu futbolā. "Nikars" - "New Project"

Latvijas virslīgas čempionātā telpu futbolā turpinās izslēgšanas turnīra pirmā kārta. Vienā no ceturtdaļfināla pāriem tiekas pamatturnīra uzvarētāju «Nikars» un 8.vietā palikušie «New Project» futbolisti. Bez sava līdera Maksima Seņa spēlējošie «Nikars» futbolisti sērijas otrās spēles sākumā pēc Germana Matjušenko un Andreja Baklanova sitieniem panāca 2-0 savā labā. Pēc tam gan «New Project» futbolists Aleksejs Lavrenovs vienus vārtus atguva. Tiesa, pavisam drīz «Nikars» vienība divu vārtu pārsvaru atjaunoja. Otrajā puslaika viss ritēja pēc iepriekšējās statistikas – uz trim «Nikars» gūtajiem vārtiem pretinieki atbildēja ar vieniem. Līdz ar to «Nikars» svinēja uzvaru spēlē ar 6-2 un sērijā atrodas vadībā ar 2-0.