Latvijas sieviešu handbola līga. LSPA - "REIR/Dobele"

Latvijas sieviešu handbola virslīgā šodien savā starpā tikās Latvijas Sporta pedagoģijas augstskolas un «REIR/Dobele» vienības. Lai arī zemgalietes ir tabulas pastarītes, spēles pirmajā puslaikā tieši viņas ilgu laiku atradās nelielā vadībā. Studentes nekādi nespēja viņas panākt. Tomēr mājinieču rindās atradās «glābējnūjiņa» - Kristīne Daņiļenko. Tieši pateicoties viņai pirmā puslaika izskaņā LSPA pārņēma vadību. Pēc pārtraukuma spēles sižetā nekas būtiski vairs nemainījās un studentes pakāpeniski pārsvaru palielināja. Visā spēlē LSPA svinēja uzvaru ar 36-28, bet Daņiļenko viena pati guva 17 vārtus. Pēc panākuma studentes nostiprinājās trešajā vietā, no otrajā pozīcijā esošajām Salaspils handbolistēm atpaliekot tikai par diviem punktiem.