Latvijas kausa fināls regbijā

Šodien Upesciema laukumā ļoti intriģējoši risinājās Latvijas kausa izcīņas finālspēle starp LMT/”Eži” un «Garkalne/Livonia» regbistiem. Faktiski visu spēles laiku ritēja absolūti līdzvērtīga spēkošanās un neviena no komandām neguva kaut cik nopietnu pārsvaru. Tā otrajā puslaikā ilgu laiku ar minimālu pārsvaru 12-11 priekšā bija «Livonijas» komanda. Taču dažas minūtes līdz spēles beigām «Ežu» regbisti ar soda sitiena palīdzību panāca jau savu vadību at 14-12. Tagad jau «Garkalnes» regbistiem bija jāglābjas, un viņiem tas izdevās ar ļoti skaistu uzbrukuma, kas beidzās ar piezemējumu. Tad jau pēdējā minūtē Ežiem bija iespēja ar soda sitienu panākt vismaz neizšķirtu, tomēr viņi izšķīrās par uzbrukumu, kas izrādījas nesekmīgs. Līdz ar to uzvaru ar 17-14 svinēja «Livonias» regbisti.

Intervija - Gundars Grieķis, «Garkalne/Livonia»
Intervija - Mārtiņš Bokišs, LMT/”Eži”

Atzīmēsim, ka «Garkalne/Livonia» komanda Latvijas kausu izcīnīja pēc divu gadu pārtraukuma.