Baltijas handbola līgas spēlē ZRHK "Tenax Dobele" pārspēj "MSĢ"

0.0

Baltijas handbola līgā "Tenax Dobele" handbolisti uzņēma Murjāņu Sporta ģimnāzijas vienību. Jaunie murjānieši Latvijas čempioniem izrādīja nopietnu pretestību. Gandrīz visu pirmo puslaiku viņi atradās vadībā. Lielākie plusi bija pie rezultāta 10-6. Īpašas problēmas "Tenax" sagādāja Valda Kalniņa neitralizēšana. Tikai puslaika izskaņā mājinieki viesus panāca. Pēc 30 minūtēm – neizšķirts 16-16.

Otrajā puslaikā jau vadībā bija dobelnieki. Taču murjānieši turpat mina uz pēdām un saglabāja cerības. Tomēr 12 minūtes pirms spēles beigām ar vārtsarga Artūra Kuģa atbalstu "Tenax" handbolisti veica izšķirošo izrāvienu. Tas ļāva mājiniekiem svinēt uzvaru mačā ar 30-27. Spēles rezultatīvākais handbolists tomēr bija murjānietis Valdis Kalniņš, kurš guva 12 vārtus.

Intervija - Valdis Kalniņš, "MSĢ" handbolists

Tagad ar sešās spēlēs iekrātiem 9 punktiem "Tenax Dobele" Baltijas līgā dala otro-trešo vietu. Savukārt murjānieši ar piecām neveiksmēm atrodas tabulas apakšā.