Sieviešu Baltijas Basketbola līgas spēle "TTT Rīga" - "RSU Rīga"

0.0

TTT Rīga basketbolistēm mačs pret Rīgas Stradiņa universitāti bija sezonas oficiālā debija. Komanda faktiski ir izveidota no jauna, jo no pērnā sastāva ir tikai viena basketboliste. Pret RSU viņas centās spēlēt ātru basketbolu. Tomēr nevarētu teikt, ka tas dotu lielu pārsvaru. Lai arī vienubrīd viņas panāca +12, līdz pirmā puslaika beigām studentes to sadeldēja un pēc 20 minūtēm 35-27 TTT labā. Te jāņem vērā, ka RSU bija ļoti slikts metienu trāpījumu procents. Ja būtu citādi, tad TTT gados jaunajam sastāvam klātos daudz grūtāk. Trešās ceturtdaļas vidū TTT ieguva lielāko pārsvaru +16. Atlikušajā laikā nekas radikāli nemainījās, un TTT Rīga svinēja uzvaru mačā ar 72-60. Uzvarētāju rindās labākās spēlētājas balvu ieguva kapteine Ketija Vihmane.