Latvijas kausā "PPK" tiekas ar "Riga FC"

0.0
Latvijas kausa izcīņā futbolā šovakar tiek noskaidroti pēdējie pusfinālisti – "Metta" pret "Audu". "Auda" viesos pamatlaikā spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar "Metta" vienību, papildlaikā vārti netika gūti, bet 11 metru pēcspēles sitienos ar 4:2 pārāki bija "Audas" futbolisti. Vakar vakarā bez lielām grūtībām pusfinālā iekļuva "Riga FC". Par to vēl nedaudz plašāk Lotārs Zariņš.

Kā ierasts Leevon PPK futbola kopiena bija parūpējusies par labu atmosfēru, klātienē LNK sporta parkā maču vēroja vairāk nekā 700 skatītāju. Ar pirmajiem vārtiem 25. minūtē izcēlās Eduards Dašķevičs. Pēc puslaika partraukuma viesi rezultātu dubultoja, izceļoties Antonī Kontrerasam. Puslaika vidusdaļā izcēlās uz maiņu nākušais Marko Regža, bet punktu spēlei pielika Useniu Niangs, panākot 4:0. Traumu vienā no spēles epizodēm guva Riga FC kapteinis Antonijs Černomordijs, viņa pienākumus pārņēma Raivis Jurkovskis.

Intervija - Raivis Jurkovskis, "Riga FC" futbolists

Pērn Latvijas kausa izcīņā abu komandu duelī ar 5:0 panākumu arī izcīnīja Riga komanda.