Pludmales volejbolistes Graudiņa/Samoilova atspēlē mačbumbu un sasniedz olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu

0.0

Stand Up - Matīss Timofejevs, LTV sporta žurnālists

Tīnai ar Anastasiju pretinieces bija labi pazīstama. Šī bija jau 6. savstarpējā spēle. Sākums bija izcils – bez kļūdām – ar labu aizsardzību un uzbrukumu. 1. sets uzvarēts 21:13.

2. setā vācietes atguvās, kad latvietes bija priekšā ar 10-8, Millere/Tilmane guva 5 punktus pēc kārtas. Tas izšķīra seta likteni – vācietēm panākums 21-17. Uzvarētājs tika izšķirts 3. setā. Tas bija ļoti sīvs un līdzvērtīgs.

Pirmās pie mačbumbas tika vācietes, bet Samoilova panāca līdzsvaru. Pēc tam iniciatīva bija Latvijas dāmu rokās! Teicami nospēlēti nākamie punkti – noslēdzošajā izspēlē Millere/Tilmane sita autā uzvara Latvijai18:16.  Visā spēlē panākums ar 2-1 un Graudiņa/Samoilova spēlēs 1/4 finālā.