Graudiņa/Samoilova olimpisko turnīru sāk ar pārliecinošu zaudējumu Šveices duetam

0.0

Stand Up - Dāvids Ernštreits, LTV žurnālists

Pludmales volejbola stadionu Eifeļa pakājē šodien pārņēmusi svelme. Plus trīsdesmit grādi, bet stadiona aizvējā vēl karstāk. Pirms spēles pret Esmē un Zoe Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova bija favorītes, taču jau no pirmajām izspēlēm demonstrētā spēle laukumā liecināja par pretējo.

Latvijas komanda gatavojās šveiciešu bīstamajām servēm, taču tieši ar tām nespēja tikt galā Tīna Graudiņa. Gandrīz visa seta garumā pretinieču pārsvars lēnām pieauga un rezultāts 21:15.

Intervija - Tīna Graudiņa, pludmales volejboliste

Ar kļūdām mūsu volejbolistes sāka arī otro setu. Vēl Tīna un Anastasija deva cerību panākot 8:8, taču Tā vidū gan izdevās rezultātu izlīdzināt, pretinieces ātri vien veica vēl vienu piecu punktu izrāvienu un kaut ko mainīt latvietēm nebija pa spēkam. Otrajā setā 14:21.

Intervija - Anastasija Samoilova, pludmales volejboliste

Pēc divām dienām mūsu dāmas cīnīsies pret paragvajietēm, kuras epizodiski šodien parādīja zobus kanādietēm, tomēr favorītes izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Stand Up - Dāvids Ernštreits, Normunds Pavlovskis, Latvijas televīzija, Parīze.