UEFA Čempionu līgas atlases turnīra spēlē "RFS" sakauj "Larne"

0.0

UEFA Čempionu līgas sezonas atklāšanas spēlē Latvijas čempione RFS pret Ziemeļīrijas čempionvienību Lārn viesiem lielu vaļu savās mājās nedeva. Puslaikā Lārn viens vērā ņemams sitiens pa vārtiem. RFS sastāvā laukumā trīs latvieši un mūsējie bija redzami arī uzbrukumu veidošanā – RFS izveidoja kaudzi ar vārtu gūšanas momentiem, vienus vārtus aizmugures dēļ tiesneši neieskaitīja, bet pēc mirkļa Mārtiņš Ķigurs guva vēsturiskos pirmos Eirokausu vārtus RFS mājas stadionā. Otrais puslaiks līdzjutējus priecēja vēl vairāk īsā laikaposmā RFS panāca 3:0 savā labā – RFS jaunpienācējs Daniels Balodis pēc stūra sitiena, bet mirkli vēlāk Stefans Paničs realizēja tiešo brīvsitienu noņemot jebkādus jautājumus par uzvarētāju šajā spēlē – pārliecinoša RFS uzvara ar 3:0.

Intervija - Daniels Balodis, FK "RFS" aizsargs

Čempionu līgas nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, atbildes spēle jau pēc nedēļas Ziemeļīrijā.