Ķeguma mototrasē "Zelta Zirgs" aizvadītas pasaules motokrosa čempionāta kvalifikācijas sacensības

0.0

Pasaules čempionāta posms Ķegumā diemžēl notiek bez Paula Jonasa līdzdalības. Līdz ar to Latvijas līdzjutēju akcenti no MX GP klases pārgāja uz citām klasēm. Labāko rezultātu EM 250 klases pirmajā ieskaites braucienā sasniedza Kārlis Alberts Reišulis, kurš visu laiku bija līderu četriniekā, bet finišēja otrais, aiz nīderlandieša Kasa Valka. Trešais bija vēl viens holandietis Ivano van Erps. Vēl divi latvieši ieņēma vietas otrajā desmitā – Mairis Pumpurs bija 12-ais, bet Markuss Kokins vienu vietu zemāk. EM 125 klasē 1.braucienā labi sevi parādīja Markuss Ozoliņš, kurš arī visu brauciena laiku cīnījās par vietu trijniekā, bet beigās bija ceturtais.

Intervija - Markuss Ozoliņš, EM 125 1.brauciena 4.vietas ieguvējs

Vēl viens mūsējais Jēkabs Kubuliņš ieņēma 17.vietu. Bet uzvaru pirmajā braucienā svinēja spānis Salvadors Peress. MG GP klasē šodien notika tikai kvalifikācijas brauciens. Tajā labākais bija slovēnis Tims Gajsers, kurš aiz sevis atstāja spāni Horhi Prado un vācieti holandietis Glens Koldehofs. Savukārt Tomas Šileika un Uldis Freibergs palika attiecīgi 24. un 25. vietā. Vēl MX 2 klasē, kur latvieši nepiedalās kvalifikācijā uzvarēja holandietis Kajs De Volfs. Rīt notiks otrie braucieni Eiropas čempionāta, kā arī abi braucieni Pasaules čempionāta ieskaites klasēs.