2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē Latvijas sieviešu izlase zaudē slovēnietēm

0.0
Eiropas čempionāta kvalifikācijas C līgas otrās grupas spēlē savā laukumā zaudējumu pret Slovēniju piedzīvoja Latvijas sieviešu futbola izlase. No Slokas ziņo Matīss Timofejevs.

Latvijas dāmām bija grūts uzdevums, jo nupat viesos grupas līdere Slovēnija uzvarēja Latviju ar 6-0.

Sākumā aizsardzības darbības bija līmenī, bet puslaika izskaņā divi vārtu guvumi slovēnietēm. Vispirms tālšāviens un atkārtots sitiens, pēc tam izcila individuālā meistarība soda laukumā un 0-2. Cerības stariņu sitot no vārtu priekšas varēja iedegt Karlīna Miksone , bet sitiens pāri vārtiem.

Pēc pārtraukuma slovēnietes vēl divas reizes pārspēja Latvijas vārtsardzi Sofiju Ņesterovu un svinēja uzvaru ar 4-0.