Latvijas futbola Virslīgas spēlē "Riga" sakauj "Tukums" futbolistus

0.0

Trīskārtējā Latvijas čempionvienība Riga FC pret Tukumu pretiniekiem uzreiz piedāvāja atklātu uzbrukuma futbolu. Plašajā Skonto stadiona zālienā šāda maniere pie sirds gāja Rīgas leģionāriem – jau sestajā minūtē 1:0, bet četras minūtes vēlāk Virslīgas labākais vārtu guvējs Marko Regža dubultoja pārsvaru. Tukums gan atguvās un puslaika beigās izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, taču tās palika nerealizētas.

Pēc atpūtas līdzjutēji atkal varēja baudīt ļoti skaistus vārtus, kad precīzs bija Regžu nomainījušais nigērietis Taivo nokārtojot 3:0 uzvaru Riga FC. Pirmajā aplī Riga FC Tukumam piekāpās un zaudēja svarīgus punktus.

Intervija - Raivis Andris Jurkovskis, "Riga FC" aizsargs

Pēc spēlētām 16 kārtām Virslīgā līdere ir RFS, bet otrs galvaspilsētas grands Riga FC ieņem otro vietu no līderes atpaliekot par pieciem punktiem.