Latvijas čempiopnāts jūdzes skrējienā

0.0
Klāt Rīgas maratons. Šodien par čempioniem jūdzes skrējienā kļuva Kristers Kudlis un Liga Velvere. Nedaudz plašāk par to Normunds Melderis.

Latvijas čempionātā jūdzes skrējienā piedalījās vairāki tūkstoši dalībnieku. Tomēr galvenie pretendenti uz uzvaru bija jau labi zināmi. Tā dāmām, spītējot siltajiem laika apstākļiem, pie Brīvības pieminekļa pēc 4 minūtēm un 54 sekundēm itin pārliecinoši pirmā finišēja Līga Velvere.

Intervija - Līga Velvere, Latvijas čempione jūdzes skrējienā

Otrā finišēja Kamilla Vanadziņa, bet trešā Sibilla Vanadziņa. Vīriešiem cīņa bija sīvāka. Uzvara te tika Kristeram Kudlim, kurš distanci veica 4 minūtes un 13 sekundēs. Otrais bija Ņikita Bogdanovs, bet trešais Roberts Glazers. Galvenie starti, to skaitā Rīgas maratonā, notiks rīt.