Latvijas regbija izlase uzvar Dāniju izšķirošajā cīņā par pirmo vietu divīzijā

Latvijas regbija izlase šodien Jelgavā cīņa par uzvaru Eiropas konferences divīzijā 29 – 25 Dāniju. No Jelgavas ziņo Normunds Melderis.

Pirms šīs spēles dāņi bija grupas līderi, bet mūsējie atpalika tikai par 1 punktu. Līdz ar to cīņas likme, kas uzvar spēli - tas uzvar grupu. Kopumā spēle sanāca itin spraiga, un ar vairākkārtīgu vadības maiņu. Vispirms ar 3-0 vadībā Dānija. Tad pēc Emīla Baloža un Ruslana Kotļeva piezemējumiem ar 10-8 jau priekšā Latvijas regbisti. Taču puslaika beigās dāņi ar soda sitieniem atkal izvirzījās vadībā ar 14-12. Pēc pārtraukuma Latvijas regbisti gandrīz visu laiku bija iedzinējos. Beidzot pēc Miķeļa Jureviča piezemējuma mūsējiem iedevās panākt neizšķirtu 22-22. Tomēr dažas minūtes pirms spēles beigām dāņi atkal iesita soda sitienu. Latvijas regbisti metās pēdējā uzbrukumā un spēja izdarīt piekto piezemējumu. Trāpīts arī Roberta Deividsona realizācijas sitiens un mūsējiem laimīga uzvara ar 29-25.

Intervija - Emīls Balodis, Latvijas izlases regbists

Līdz ar uzvaru Latvijas regbisti nodrošināja sev 1.vietu savā Konferences divīzijas grupā un tagad pārspēlēs cīnīsies par iespēju spēlēt Trofejas divīzijā.