Spraigā spēlē "Ogre" izcīna uzvaru pār "Ventspils" basketbolistiem

Ogres komandai šī ir pēdējā mājas spēle regulārajā sezonā. Tabulā ogrēnieši ir septītie, sestajā vietā esošajiem Rīgas zeļļiem ir identiska bilance. Pakāpties augstāk mājiniekiem būs grūti, jo atlikušas spēles ar Ventspili un VEF Rīga.

Ventspilij jācenšas saglabāt ceturto vietu, 5. pozīcijā esošo Tartu Universitāti kurzemnieki apsteidz par 1 uzvaras tiesu.

Mača sākumā Ventspilij pateicoties aizsardzībai padevās ātras pārejas uzbrukumā un viesiem +7. Kurzemes komanda trāpīja 3 tālmetienus, mājinieki nevienu. Ventspils 1. ceturtdaļu uzvarēja ar 27 pret 21.

Pēc mazā pārtraukuma Ogre sakārtoja aizsardzību, uzbrukumā spēja realizēt pirmos tālmetienus un uz brīdi izvirzījās vadībā. Pirmajā puslaikā gan vadībā Ventspils 48-47.

Otrā puslaika sākums ļoti saspringts un līdzvērtīgs. 3. ceturtdaļas izskaņā pateicoties pārtvertām bumbām un amerikāņa Koruma sniegumam Ogre iekrāja 6 punktu pārsvaru.

Spēles izšķirošajos brīžos uzbrukuma basketbolā labāka bija Ogre. 5 mājinieku basketbolisti guva vairāk par 10 punktiem. Galotnē nospēlējot pacietīgi ogrēnieši svinēja uzvaru ar 105 pret 99.