Latvijas Čempionāta volejbolā sievietēm spēle "Jelgava" - "RSU/MSĢ"

0.0

Kārtas centrālā spēle risinājās Jelgavā, kur mājinieces uzņēma līderes Rīgas Stradiņa Universitātes/Murjāņu sporta ģimnāzijas volejbolistes. Pirmie divi seti pagāja sīvā cīņā, kur tikai ar divu punktu pārsvaru pārmaiņus pārākas bija abas vienības. Pa setiem rezultāts bija 1-1. Tomēr nākamajos divos setos labāk darbojās jelgavnieces, kuras, seta vidū iegūstot vadību, uzvarēja tos ar 25-19 un 25-17. Visā mačā mājiniecēm panākums ar 3-1. Uzvarētāju labā 19 punktus guva Līva Sola, bet pa 14 pienesa uzreiz trīs volejbolistes – Simona Rozīte, Linda Liniņa un Karlīna Kazāka. Par spīti zaudējumam RSU/MSĢ saglabāja pirmo vietu, bet "Jelgavas" volejbolistes pēc papildrādītājiem priekšā palaida arī RVS/LU vienību un ieņēma trešo vietu. Izslēgšanas spēles ar ceturtdaļfināliem sāksies jau nākamnedēļ.