EHF EURO 2024 kvalifikācijas spēle handbolā sievietēm Latvija - Itālija

Pirmajos divos mačos gan Latvija, gan Itālija piedzīvoja zaudējumus pret Slovēniju un Franciju. Itālietēm gan vārtu attiecība ir pieklājīgāka nekā Latvijai. Šī vienai no komandām būs pirmā uzvara. Itālija, ir favorīte, jo viņām nacionālajā čempionātā ir piecas, sešas līdzvērtīgas komandas. Latvijas izlases sastāvā ir tikai viena spēlētāja, kas nepārstāv vietējo čempionātu. Tā ir Vācijā spēlējošā Anna Aleksa Stankeviča.

Spēles sākums bija cerīgs. Linda Kaņepe panāca 1-1, bet tad prom aizskrēja itālietes. Latvijai vairāki noraidījumi un spēle sabruka. 1. puslaiku itālietes uzvarēja ar graujošu rezultātu - 19 pret 5.

Pēc pārtraukuma latvietes nedaudz atdzīvojās. Spēlē gūti 12 vārti, bet Māra Cibuļska trenētajai izlasei bezierunu zaudējums ar 12 pret 31.