Latvijas - Igaunijas līgas turnīrs atsācies ar "Ogres" uzvaru pār "Rīgas Zeļļiem"

Tabulā abas komandas ir blakus – Zeļļi ir sestie, bet Ogre septītie. Rīdziniekiem gan bija par 3 uzvarām vairāk. Ogrēniešiem uzvaru vajag, lai nostiprinātos izslēgšanas spēļu zonā, bet zeļļi labprāt pirmajā play-off kārtā izvairītos no Rīgas VEF. Par spēli stāsta Matīss Timofejevs.

Spēli daudz labāk sāka Rīgas komanda. Laba aizsardzība un ātrs basketbols ļāva iekrāt 13 punktu pārsvaru.

Rezultatīvi spēlēja amerikānis Kamaka Hepa, kurš zeļļiem pievienojās vien pirms mēneša. Līdz ceturtdaļas beigām Ogre pievilka līdz mīnus 6.

Pēc mazā pārtraukuma Ogre neļāva zeļļiem attālināties. Uzbrukumā labi spēlēja amerikānis Endrjū Korums. Pēc pirmā puslaika Zeļļiem +5 45 - 40.

Otro puslaiku ļoti labi iesāka Ogre. Mājinieki spēlēja agresīvu basketbolu, produktīvs bija Kristaps Dārgais un tas ļāva Ogrei izvirzīties vadībā.

Zeļļu rindās ļoti rezultatīvs bija Ričards Vanags, bet uz tablo līdzsvars.

Izskaņā precīzs Mistera tālmetiens un Dārgā metiens no groza apakšas Ogrei deva +6. Ar to pietika, lai izcīnītu uzvaru ar 83 pret 75.

Intervija - Kristaps Dārgais, BK "Ogre" uzbrucējs

Uzvara Ogrei ļāvusi nostiprināties 7. vietā, 9. vietu viņi apsteidz jau par 3 uzvarām. Zeļļi saglabājuši 6. pozīciju.