"TTT/Rīga" aizvada pirmo Eirokausa ceturtdaļfināla spēli

Šodien TTT Rīga basketbolistēm ne tas vieglākais uzdevums, pretiniekos divkārtējā Itālijas čempione Vēcijas "Umana Reyer", kuru pārstāv arī latviete Laura Meldere. Abām komandām Eirokausu turnīrā šosezon tikai uzvaras - kopā 10.

Pirmajās piecās minūtēs vienīgā TTT Rīga komandā izcēlusies bija Ieva Pulvere, gūstot septiņus punktus. Spēle iekarsa līdz ar nelielu viesu dominanci, mājinieču trenerim Mārtiņam Gulbim tika piešķirta arī tehniskā piezīme. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar viešņu pārākumu. Otrajā ceturtdaļā Itālijas komanda viegli tika cauri TTT aizsardzībai, kamēr rīdziniecēm uzbrukumos nesekmējās. Apskaužama precizitāte Venēcijas komandai pēc pirmā puslaika, tāpēc arī vadība ar +19. Saspringta bija mača galotne TTT dzinās pakaļ, bet tomēr nepanāca pretinieces zaudējums ar 83:70.