Baltijas handbola līgas spēle "ZRHK Tenax Dobele" - "Granitas"

Tenax Dobele handbolistiem pēc vakardienas uzvaras pār Viļņas Šviesa šodien pretī stājās cits Lietuvas klubs Kauņas Granitas-Karys. Ņemot vērā iepriekšējā mačā iztērētos spēkus, kā arī traumēto spēlētāju sarakstu, cīņa pret Granitas mūsu čempioniem izvērtās ļoti smaga. Ja līdz pirmā puslaika vidum bija līdzīga, tad turpinājumā sekoja viesu izrāviens un rezultāts jau bija 10-6 lietuviešu labā. Līdz pārtraukumam Tenax atguvās un pabeidza puslaiku jau 11-10 savā labā. Granitas vārtos labi spēlēja vārtsargs Karlis Videika, kas apgrūtināja Tenax pārsvara pieaudzēšanu, mājinieku pārsvars visu laiku bija minimāls. 10 minūtes pirms finālsirēnas gan mūsējie ieguva 5 vārtu vadību, kas beigās arī palīdzēja gūt sarežģītu uzvaru pār Kauņas handbolistiem ar 24-21.

Intervija - Kārlis Krūmiņš, "ZRHK Tenax Dobele" handbolists

Pēc šīm divām uzvarām Tenax Dobele komanda joprojām ieņem 2.vietu aiz līderiem Igaunijas Viljandi handbolistiem.