Latvijas telpu futbola virslīgas spēle "RFS Futsal" - "Jēkabpils Lūši/Ošukalns"

Noslēgumam tuvojas Latvijas Telpu futbola Virslīgas regulārā sezona. Šodien vicelīdere RFS uzņēma Jēkabpils Lūšus. Plašāk Matīss Timofejevs.

Turnīra vicelīdere RFS sastāvu pastiprinājusi ar 5 ārzemniekiem, taču lielākā daļa vēl nav pieteikta turnīram. Šodien laukumā jau bija bijušais Brazīlijas izlases spēlētājs Baterija un vārtsargs no Brazīlijas Deivaū.

Savā laukumā Jēkabpils piekāpās RFS ar 0-8.

Secinājumi bija izdarīti līdz pat pašām pirmā puslaika beigām vārti mačā netika gūti. Turklāt Lūši paši nezimantoja labu iespēju.

Neitralizēts arī līgas pārliecinoši labākais vārtu guvējs brazīlis Duda Taborda...

Puslaika pirms sspēdējā minūtē – pateicoties vārtsarga spēlei uzbrukuma zonā tieši Baterija izvirzīja vadībā RFS 1-0.

Pēc pārtraukuma arī RFS negāja viegli, bet viņi izmantoja vairākas viesu kļūdas - guva 4 vārtus pēc kārtas. Divreiz izcēlās arī Dudū Taborda un RFS uzvara ar 5 pret 0.