Latvijas telpu futbola Virslīgas spēle "RFS Futsal" - "Raba FPA"

Pēc svētku brīvdienām atsācies Latvijas Virslīgas turnīrs telpu futbolā. Kārtējo pārliecinošo uzvaru guvuši vicelīderi RFS Futsal spēlētāji, kas šodien viegli pārspēja Raba FPA komandu. Pirmajās 20 minūtēs RFS pretinieku vārtsargu sarūgtināja trīs reizes, kad pa izcēlās Aleksandrs Kuļešovs, viņa brālis Artūrs, kā arī Artjoms Troickis. Pēc pārtraukuma RFS pārsvars kļuva vēl jūtamāks, kas izpaudās arī rezultātā. Savus otros vārtus guva Artūrs Kuļešovs un Troickis. Vēl divus vārtus guva arī Edgars Tarakanovs un brazīlietis Eduardo Dos Santošs. Bet pēdējās minūtēs treknu punktu mačam pielika Toms Kristiāns Grīslis, uzstādot spēles beigu rezultātu – graujoša RFS Futsal futbolistu uzvara ar 10-0.

Intervija - Artūrs Kuļešovs, "RFS Futsal" kapteinis

Pēc šīs kārtas RFS Futsal komanda saglabā stabilu cv otro vietu aiz līderiem Riga FC futbolistiem.