Latvijas čempionāts karatē

Siguldas sporta centrā risinājās Latvijas čempionāts karatē, kur piedalījās 260 karatē meistari no 26 Latvijas klubiem. Kā ierasts, godalgas tika izcīnītas divās disciplīnās Katās un kumitē. Katās lielākais notikums bija Kirila Membo jau 16. uzvara Latvijas čempionātā. Viņu atbalstīt bija ieradusies visa ģimene.

Intervija - Kirils Membo, 16 kārtējs Latvijas čempions

Pirmo reizi Latvijā notika arī sacensības Para-karatē katās, kur daudzu klātesošo vētraini atbalstīts, uzvarēja neredzīgo sporta pārstāvis Mārtiņš Vizulis. Jauniešu konkurencē par Latvijas čempionu katās kļuva Nils Aleksandrs Irgers, bet dāmām tiesnešu augstāko novērtējumu ieguva Elizabete Jasinska. Kumitē svarā virs 68 kilogramiem finālā Elīna Vilčinska ar 5-0 pieveica Katerinu Siņicku. Toties svara kategorijā līdz 55 kilogramiem triumfēja Marija Luīze Muižniece. Vīriešiem svarā virs 84 kilogramiem zelta medaļu ieguva Dens Sadikovs, kurš izšķirošajā cīņā ar 3-1 pārspēja Maksimu Halatinu. Savukārt svarā līdz 67 kilogramiem pirmo vietu ieguva Artūrs Stepanovs. Komandu ieskaitē čempionātā labākos panākumus guva Sadikova sporta skolas karatisti.