Latvijas hokeja Virslīgas spēlē "Zemgale/LBTU" pieveic HK "Kurbads"

Spēles ievadā viesi palika lielajā mazākumā. Zemgale lieki laiku netērēja un Mārtiņš Karsums ar šķēlienu tuvajā devītniekā atklāja rezultātu. Kurbadam arī bija iespējas, bet laukuma saimniekiem vārtos pārliecinošs bija Marius Bajaruns-Galejs.

Pirmajā periodā Karsums guva vēl vienus vārtus vairākumā. Otrajā trešdaļā iesila Kurbada uzbrukums, divi vārti un vieni no tiem vairākumā. Saimniekiem arī viens precīzs metiens. Trešais periods nesa izlīdzinājumu, bijušais Zemgales spēlētājs Matīss Bīriņš ar spēku iestūma ripu vārtos. 20 sekundes vēlāk Kurbads jau izvirzījās vadībā. Bet Zemgales kapteinis Gatis Gricinskis vairākumā atkal panāca līdzīgo 4:4. Atkal neiztika bez asumiem. Kurbadam punktus nozagt neļāva Kevins Strādnieks. Viņam uzvaras vārti. Zemgalei panākums ar 5:4.