Latvijas Virslīgas čempionāta telpu futbolā spēle FC Nikers - Riga FC

Latvijas Virslīgas čempionātā telpu futbolā savu uzvaras sēriju turpina turnīrā līderi Riga FC futbolisti, kas viesos uzvarēja Kuldīgas Nikers. Lai arī kuldīdznieki atrodas 4.vietā un pieskaitāmi līderu grupai, šodien pret rīdziniekiem viņiem nebija izredžu.

Jau pirmajās 5 minūtēs viesi guva 3 vārtus, nosakot spēles likteni. Ar brazīliešu Seržio un Talles palīdzību Riga guva vēl divus vārtus, uz ko mājinieki atbildēja ar to pašu. Atpūtā ejot rezultāts 5-2 viesu labā. Otrā puslaika sākumā līderi guva vēl 3 vārtus. Divi trāpīgi sitieni padevās Daniilam Fogelim. Tad arī beidzot Nikers atbildēja ar rezultatīvu uzbrukumu un 3-8. Turpinājumā jau Riga ļāva spēlēt tiem futbolistiem, kas biežāk atrodas uz rezervistu soliņa, bet tas neko nemainīja. Rīdzinieki vēl divreiz sarūgtināja Nikers vārtsargu un guva pārliecinošu uzvaru ar 10-3.

Intervija - Igors Labuts, "Riga FC" vārtsargs

Pēc uzvaras Riga FC futbolisti nostiprinājās līderu godā un tagad varēs nedēļu gatavoties Eiropas kausa turnīra spēlēm.