Pārbaudes spēlē hokejā Latvijas izlase pieveic Francijas valstsvienību

Šovakar jaunās sezonas pirmo pārbaudes spēli aizvadīja Latvijas hokeja izlase, kas Rīgā, "Daugavas" ledus hallē, spēkojās ar Franciju. Ierindā bija arī septiņi bronzas medaļnieki. Par spēli stāsta kolēģis Matīss Timofejevs.

Spēles sākumā Latvija praktiski visu laiku bija uzbrukuma zonā. Metienu attiecība 1. Periodā- 20-3 par labu Latvijai Uzreiz nopelnīts vairākums. Pēc tā arī izcils pretuzbrukums - perfektu Eduarda Tralmaka piespēli vārtu guvumā pārvērta Filips Buncis. Latvijā priekšā 1-0. Reizi komandu glāba arī Ivars Punnenovs. 2.periodā Latvija turpināja uzbrukt un aizsargs Patriks Ozols dubultoja Latvijas pārsvaru 2-0. Vairākums bija ļoti neveiksmīgs - Francijai mazākumā izgājiens 1-1 un starpība samazināta līdz 1-2. 3. perioda pašā sākumā Tralmaks panāca 3-1. Un Latvijai uzvara ar 3-1.

Intervija - Eduards Tralmaks, Latvijas izlases uzbrucējs

Pēc spēles tika izspēlēts arī papildlaiks. Tajā vārti netika gūti. Pēcspēles metienos Latvijas realizēja 4 no 5. Rītvakar abas izlases spēlēs vēlreiz.