Latvijas futbola Virslīgas spēle SK "Super Nova Salaspils" – "RFS"

Otrajā vietā esošajiem RFS futbolistiem šodien viesos pretī stājās Virslīgas pastarīte Salaspils Super Nova. Iespējams, ņemot vērā pagājušās nedēļas Riga FC rūgto pieredzi pret salaspiliešiem, RFS visus jautājumus atrisināja jau pirmajā puslaikā. Tā 13.minūtē pēc centrējuma horvātu aizsargs Herdi Prenga guva pirmos vārtus. Vēl pēc 10 minūtēm savu vārdu teica brazīlietis Emersons Santana, kas līdzīgā stilā panāca 2-0. Bet īsi pirms pārtraukuma brazīlietis ar skaistu sitienu jau noapaļoja RFS vadību uz 3-0.

Otrajā puslaikā rīdzinieki guva arī ceturtos vārtus, kad pēc nopelnītā 11 metru soda sitiena to realizēja Darko Lemajičs. Pēc tam RFS futbolisti atslābinājās un 5 labus uzbrukumus veica Super Nova, kas nebija tālu no vārtu guvuma. Taču situāciju glāba Pāvels Šteinbors vai neprecizitāte. Rezultāts vairs nemainījās un RFS guva plānotu uzvaru ar 4-0.

Intervija - Roberts Savaļnieks, "RFS" aizsargs

Tagad Rīga un RFS joprojām šķir 1 punkts. Un pēdējā kārtā RFS spēlēs pret Mettu, bet Riga FC viesos cīnīsies ar Valmieras futbolistiem.