U-19 izlase gūst astoņus vārtus un iekļūst Elites kārtā

Latvijas U-19 jauniešiem, lai iekļūtu nākamajā kvalifikācijas kārtā pret Gibraltāru bija nepieciešama vārtu guvumiem ražīga uzvara, tāpat arī jācer, ka paralēlajā spēlē Norvēģija uzvarēs Ungāriju. Latvija spēles mērķi pret Gibraltāru izpildīja ar pamatīgu uzviju. Desmit minūtēs jau 2:0, bet pēc puslaika 5:0, turklāt Kristapam Grabovsikm puslaikā jau trīs gūti vārti. Otrajā puslaikā Latvija neapstājās un uzvarēja ar 8:0.

Intervija - Kristaps Grabovskis, Latvijas U-19 futbola izlases pussargs

Latvija iekļuva elites kārtā, jo paralēlajā spēlē Norvēģija Ungāriju uzvarēja ar 2:1, Latvijai otrā vieta grupā pateicoties vairāk iesistiem vārtiem nekā ungāriem.

Eiropas čempionāta atlases Elites kārtā iekļuva 14 labākās Eiropas izlases. Finālturnīrs nākamgad jūlijā norisināsies Ziemeļīrijā!