Baltijas Sieviešu basketbola līgas spēle "TTT Rīga" - "RSU"

0.0

Baltijas sieviešu basketbola līgā šodien savā starpā tikās pagājušās sezonas Latvijas līgas finālistes TTT Rīga un Rīgas Stradiņa universitātes basketbolistes. Par spīti rangam pirmajā puslaikā noteikumus laukumā diktēja Stradiņa augstskolas komanda. Tā pirmo ceturtdaļu viņas pabeidza 22-12 savā labā, bet otrās ceturtdaļas vidū tablo rādīja jau +16 par labu viņām. TTT Rīga pieprasīja minūtes pārtraukumu, sāka ļoti cieši spēlēt aizsardzībā un pamazām rezultātā pietuvojās. Puslaiks gan beidzās 34-29 Universitātes labā.

Pakāpeniski trešās ceturtdaļas vidū TTT jau panāca pretinieces un pašas pārņēma vadības grožus. Tagad jau Stradiņa basketbolistēm radās problēmas ar groza iekarošanu. Vispirms čempiones ieguva 10, bet pēdējā ceturtdaļā arī jau solīdu 20 punktu pārsvaru. Beigu rezultāts TTT Rīga uzvara ar 73-55.

Intervija - Ieva Pulvere, TTT Rīga basketboliste

TTT Rīgas basketbolistēm tas ir otrais panākums divās spēlēs, bet Stradiņa universitātes vienībai tā bija pirmā spēle līgas ietvaros.