Baltijas TOP regbija līgas spēle par 3.vietu "Livonija" - "Geležinis Vilkas" Viļņa

Baltijas TOP līgas sezonu neveiksmīgi noslēguši Livonia regbisti, kas šodien mačā par 3.vietu savā laukumā Upesciemā piekāpās Geležinis Vilkas komandai no Viļņas. Lai arī pirmo piezemējumu izdarīja Livonijas kapteinis Enco Beltramino, turpinājums piederēja Lietuvas regbistiem. Viņi vēl pirmajā puslaikā atbildēja ar 3 piezemējumiem, vienu realizācijas sitienu un diviem soda sitieniem, kā rezultātā mūsējie nonāca zaudētājos ar 5-20. Otrajā puslaikā livonieši izdarīja divus piezemējumus, bet Lietuvas komanda arī spēja vienreiz piezemēt bumbu ieskaites laukumā un joprojām Livonijas bija 7 punktu deficīts. Pēdējās minūtēs mūsējie mēģināja ar spēku izdarīt piezemējumu un izraut neizšķirtu. Tomēr tehniskais brāķis liedza to izdarīt. Līdz ar to sāpīga neveiksme ar 20-27.

Intervija - Gundars Grieķis, Livonia regbists

Lai arī TOP līgas pamatturnīru Livonijas regbisti pabeidza 2.vietu ar skatu uz zeltu, beigās tomēr sanāca vien nepatīkamā 4.vieta.