Latvijas U-21 futbola izlase EČ kvalifikācijas spēlē zaudē Īrijai

Latvijas U21 futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē Zemgales olimpiskā centra laukumā Jelgavā ar 1:2 piekāpās Īrijai.

Laukuma saimnieki spēli sāka aktīvi, taču 15. minūtē standartsituāciju izmantoja Īrija – pirmo sitienu atvairīja pārliktnis, bet atlēkušo bumbu precīzi pielaboja Šveices Superlīgā spēlējošais Ārmstrongs Okoflekss. Arī turpinājumā bīstami uzbruka īrija, Latviju vairākkārt glāba vārtsargs Jānis Beks, bet vienreiz arī vārtu stabs. Otrajā puslaikā īri savu pārsvaru prata materializēt – no soda laukuma vidus ar rikošetu pret aizsargu otro reizi precīzi sita Okoflekss. Pašā mača izskaņā – kompensācijas laikā - ar ļoti labu tālsitienu apakšējā stūrī izcēlās uzbrucējs Lūkass Vapne, gūstot goda vārtus. Latvijai zaudējums ar 1:2.

Intervija - Lūkass Vapne, Latvijas U21 izlases uzbrucējs

Nākamo spēli Latvijas komanda aizvadīs otrdien Jelgavā pret Turcijas vienaudžiem.