Latvijas florbola čempionāta spēle "Cēsu Lekrings" - "Lielvārde"

0.0

Latvijas florbola čempionātā aizvadītas 2.kārtas spēles. Īpašu interesi izraisīja Cēsu Lekrings un čempionu Lielvārdes duelis. Tas tāpēc, ka pērn abas komandas krustoja nūjas izslēgšanas 1.kārtā, un cēsnieki piekāpās sērijā ar 3-4. Šoreiz viss bija citādāk. Jau pirmajā periodā mājinieki guva 3 vārtus, uz ko Lielvārdes florbolisti atbildēja ar vienu trāpīgu metienu. Otrajā periodā situācijas atkārtojās, un pēc 40 minūtēm 6-2 Lekrings labā. Pēdējā trešdaļā savus ceturtos vārtus gūstot mājiniekam Emīlam Dzalbam, cēsnieki panāca 8-4. Lielvārdieši vēl nomainīja vārtsargu pret 6 laukuma spēlētāju, bet tas neko nedeva. Lekrings florbolisti guva stabilu uzvaru ar 9-5.