EČ kvalifikācijā piedzīvojusi Latvijas futbola izlase zaudē Velsai

Piekto zaudējumu piecās spēlēs EČ kvalifikācijā piedzīvojusi Latvijas futbola izlase – vakar vakarā piedzīvota neveiksme pret velsu ar 0-2. Par spēli stāsta Matīss Timofejevs.

Skonto stadions bija pārpildīts gan ar Latvijas, gan Velsas faniem. Laukumā aktīvs futbols abu komandu izpildījumā – vairāk iespēju Velsai. Pirmā puslaika vidū savā soda laukumā nedisciplinēti nospēlēja Kaspars Dubra nopelnot 11 metru soda sitienu uz Latvijas vārtiem. To realizēja Velsas vidējās līnijas zvaigzne Ārons Remzijs. Velsa vadībā ar 1-0.

Pēc pārtraukuma Latvija metās atspēlēties – vairākkārt izdarot piespēles soda laukumā. Mača izskaņā pats sev labu sitiena pozīciju izkārtoja Jānis Ikaunieks, bet bumba lidoja nedaudz garām vārtiem.

Intervija - Jānis Ikaunieks, Latvijas valstsvienības pussargs

Pēdējās minūtēs velsieši aizskrēja pretuzbrukumā un Deivids Brukss pielika spēlei punktu. Velsai uzvara ar 2-0.

Intervija - Kristers Tobers, Latvijas valstsvienības kapteinis

Pēc piecām spēļu kārtām Latvijai nav neviena izcīnīta puntka. D grupā esam pārliecinoši pēdējie no Velsas un Armēnijas atpaliekam par 7 punktiem.