Baltijas TOP regbija līga

Baltijas TOP regbija līgā šodien vēsturisku panākumu guvuši Livonija regbisti, kas Baldones stadionā pārspēja turnīra līderus Baltrex Šauļai vienību. Spēles sākums veiksmīgāks bija mūsējiem, kas ar soda sitiena palīdzību ieguva 3-0 vadību. Turpinājums gan piederēja Lietuvas klubam, kas ar soda piezemējuma, kā arī realizācijas un soda sitiena palīdzību puslaiku noslēdza 10-3 savā labā. Par laimi Livonijas regbisti nepadevās liktenim, un laik arī joprojām vadībā atradās viesi, spēja otrajā puslaikā lauzt cīņas gaitu. Te lieli nopelni Dāvim Jansonam, kas izcēlās ar diviem piezemējumiem. Spēles beigās pārņemot vadību ar 18-17, livonieši to nostiprināja ar soda sitienu, kas beigās nodrošināja negaidītu uzvaru pār Baltrex ar 21-17. Jāatzīmē, ka Livonijas komandas kontā tagad 4 spēles ir 3 uzvaras, un tā iekļuvusi līderu grupā.