UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas spēlē "Riga Futsal" uzvar Azerbaidžānas "Araz"

Salaspilī UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmo kārtu sekmīgi noslēdz Riga Futsal komanda, kas pēdējā kārtā uzvarēja Azerbaidžānas Araz vienību. Abas komandas iepriekš bija pieveikušas Vācijas un Turcijas čempionvienības, taču mūsējie to paveica ar lielāku vārtu pārsvaru, tāpēc viņiem derēja arī neizšķirts. Spēles sākumā rīdzinieku labā izcēlās baltkrievs Dmitrijs Kuzmins, ka arī brazīlietis Talles. Tomēr tad pāris minūtēs Araz panāca izlīdzinājumu. Par laimi Riga guva trešos vārtus. Viss nostājās savās vietās pēc pārtraukuma. Vispirms Artūrs Strazdiņš guva ceturtos vārtus, bet tad brazīlietis Seržiņju piektos. Lai glābtu spēli, viesi nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. To izmantoja rīdzinieki vairākkārt sita bumbu tukšos vārtos. To skaitā divreiz izcēlās slavenais portugālis Rikardiņju. Beigās Riga guva uzvaru ar 8-3 un iekļuva turnīra nākamajā kārtā.