Fokerots/Bulgačs EČ U20 vecumā iegūst bronzu

Rīgā šodien noslēdzošās spēlespludmales volejbola Eiropas U20 vecuma če]pionātā. Starp latviešiem par medaļām cīnījās tikai vīru duets Kristians Fokerots/Olivers Bulgačs, kuri tika pie bronzas. Vairāk stāsta kolēģis Lotārs Zariņš.

Dāmām Līva Ēbere un Deniela Konstantinova šodien zaudēja ceturtdaļfinālā un cīņu par medaļām neturpināja. Toties vīri Kristians Fokerots/Olivers Bulgačs pusfinālā zaudēja Francijas pāriem Artūram Kanetam/Teo Rotaram un turpināja cīņu par bronzu. Medaļas spēli labāk iesāka poļi Filips Lejava/Šimons Beta, panākot 8:4. Sets turpinājās punkts punktā beigās pārāki poļi 21:19. Otrajā setā vadības grožus līdz beigām neizlada Latvija, uzvarot ar 21:14. Trešajā setā mājinieki bija uz viļņa un izcīnīja panākumu ar 15:9.

Intervija - Kristians Fokerots un Olivers Bulgačs, pludmales volejbolisti

Pērn U19 pasaules čempionātā latvieši spēlēja atšķirīgos pāros, toreiz zeltu izcīnīja Fokerots, bet sudrabs Bulgačs.