Latvijas futbola Virslīgā šodien divas spēles

Futbola virslīgā šodien divas spēles. Abās piedalās tabulas līderi. Riga uzņem Liepāju. Riga turpina cīņu par līderību, bet Liepājai nepieciešami punkti, lai atgrieztos trījniekā. Pie Skonto stadiona zāliena ir arī mans kolēģis Matīss Timofejevs.

-  Sveiks, kāda noskaņa pirms, nu jāsaka, grandu cīņas?

Stand Up - Matīss Timofejevs, LTV sporta korespondents

Virslīga RFS - FS Jelgava

Šosezon RFS Jelgavu bija uzvarējuši ar 2-0 un 4-0. Šoreiz Jelgava pārsteidza pirmajās 10 minūtēs divas reizes norībinot RFS vārtu konstrukciju. Tas pamodināja rīdziniekus. Viņiem vairākas lieliskas iespējas, bet allaž Jelgavu glāba vārtsargs Raivo Stūriņš.

Pēc pārtraukuma RFS laukumā sūtīja pamatspēkus. Arī uzbrukuma motoru brazīli Emersonu un rīdzinieku spiediens kļuva ļoti nospiedošs. 20 minūtes līdz mača beigām tas nesa augļus. Mareša piespēli vārtu guvumā pārvērta kapteinis Žiga Lipuščeks. RFS vadībā ar 1-0. Mača izskaņā rīdziniekiem bija iespēja pārsvaru dubultot, tā netika izmantota. Līdz ar to RFS uzvara ar 1-0.

Intervija - Vladislavs Sorokins, FK "RFS" aizsargs

Pateicoties uzvarai RFS vismaz līdz Rīgā FC un Liepājas mača noslēgumam kļuvusi par turnīra līdervienību. Jelgava saglabā 8. vietu.