Četru Baltijas valstu turnīrs handbolā U-19 sieviešu komandām

Olimpiskajā centrā noslēdzies četru Baltijas valstu turnīrs handbolā U-19 gadus vecuma grupā. Pēdējā kārta Latvijas handbolistēm pretī stājās lietuvietes. Līdzīgi kā vakar spēlē ar Igauniju latvietes līdzvērtīgu pretestību izrādīja tikai pirmās 12 minūtes. Tad Lietuvas komanda veica strauju izrāvienu un ātri ieguva 10 vārtu pārsvaru 18-8. Puslaiks beidzās bēdīgāk 9-22 viešņu labā. Otrajā puslaikā mūsu pretinieces ieguva lielāko 15 vārtu pārsvaru. Vienīgās, kas spodrināja Latvijas rezultativitāti bija Rometa Jukša un Linda Kaņepe, kuras guva attiecīgi 7 un 6 vārtus. Bet ar to bija par maz. Galaiznākumām mūsējām zaudējums ar 21-34. Līdz ar to par turnīra uzvarētājām kļuva Somijas handbolistes, bet Latvijas U-19 izlase ar 3 neveiksmēm un vērtīgu pieredzi palika 4.vietā.