Latvijas futbola Virslīgā "Riga FC" un "RFS" spēlē neizšķirti

Šosezon pirmo reizi Skonto stadions uzņēma Virslīgas spēli. Principiāls galvaspilsētas duelis starp pārliecinošām turnīre līdervienībām RFS pret Riga FC.

Abu komandu līdzšinējās cīņas bija nepiekāpīgas. Uzvarēto zaudēto spēļu bilance līdzīga, 10 panākumi RFS, bet par vienu mazāks Riga FC. Puslaika pirmajā daļā bumbu vairāk kontrolēja RFS, kas arī guva pirmos vārtus. Precīzs bija Emersons Santana. Mājinieki atbildēja ar momentiem soda laukumā, guva arī vārtus, bet aizmugures situācijā. Tikmēr Sedriks Kuadio viesiem dubultoja pārsvaru. Puslaika izskaņā mājiniekiem vienus vārtus atguva Ngonda Muzinga. Otrajā spēles daļā abām komandām bija iespējas, un mājinieki vienu no tām realizēja. Kompensācijas laika 4.minūtē precīzs bija Stefans Paničs. Spēlē neizšķirts 2:2.