Latvijas futbola Virslīgas spēle "RFS" - "Valmiera FC"

Šī nenoliedzami bija kārtas galvenā spēle, jo RFS pirms cīņas ieņēma 2.vietu, bet pašreizējie valsts čempioni – valmierieši atradās 3.pozīcijā. Pirmais puslaiks kopumā pagāja līdzīgā cīņa - bumbas kontrole bija gandrīz vienāda. Toties RFS futbolistiem biežāk izdevās tikt pie uzbrukuma noslēgumiem. Jau 6.minūtē vienā no šādām epizodēm rīdzinieku spēlētājs Žiga Lipuščeks guva vārtus, un RFS izvirzījās vadībā ar 1-0. Turpinājumā viesu vārtu vīram Klāvam Lauvam bija vairāk darba nekā viņa kolēģim otrā pusē Jevgēņijam Nerugalam. Puslaika beigās Stefans Paničs varēja RFS pārsvaru dubultot, tomēr mazliet pietrūka. Pēc 45 minūtēm minimāls RFS pārsvars.

Otrā puslaika sākumā laba izdevība izlīdzināt rezultātu radās valmieriešiem. Tā netika izmantota. Toties 60.minūtē uz maiņu uznākušais Ismails Diamonde ar skaistu sitienu vārtu augšējā stūrī guva otros vārtus RFS labā. Savukārt apmēram 12 minūtes pirms spēles beigām RFS uzbrukums noslēdzās ar Diamondes izgājienu 1 pret 1, un bumba trešo reizi nonāca valmieriešu cietoksnī. Spēle tā arī beidzās 3-0 RFS labā.

Pēc spēles RFS kļuvuši par Virslīgas līderiem. Bet, iespējams, tas ilgs līdz brīdim, kad beigsies Jelgavas un Riga FC spēle, kas sākās stundu vēlāk.