Majoros aizritēja "Beach Pro Tour Challenge" izslēgšanas spēles

Jūrmalas turnīrā sekmīgi turpina startēt mūsu dāmu duets Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova. Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā viņām pretī stājās Somijas pāris Nīna Ahtianena un Taru Lahti. Pēdējā savstarpējā spēlē mūsējās bija guvušas pārliecinošu uzvaru. To izdevās gūt arī šoreiz, bet jau grūtākā cīņā. Pirmajā setā mūsējās uzvarēja ar 21-18, bet otrajā setā ilgu laiku pat vadībā bija somietes. Galotnē gan Latvijas volejbolistes spēja uzvarēt ar 22-20, un iekļuva turnīrā ceturtdaļfinālā.

Intervija - Anastasija Samoilova, Latvijas volejboliste

Dienas otrajā spēlē, ceturtdaļfinalā Graudiņai un Samoilovai nācās spēkoties pret Itālijas pāri Margaritu Biankjinu un Klaudiju Skampoli. Mūsējām bija auguma pārsvars, ko viņas lieliski izmantoja un pirmajā setā panākums tika gūts viegli ar 21-13. Toties otrajā setā salauzt itāliešu pretestību izdevās tikai galotnē 21-19. Tas nozīme, ka Tīna un Anastasija rīt turpinās cīņu ar pusfinālu pret Kanādas volejbolistēm.

Intervija - Tīna Graudiņa, Latvijas volejboliste

Tikmēr vīriešu turnīrā sliktāk klājās Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam. Par iekļūšanu labāko astotniekā viņiem nepārvarama barjera izrādījās amerikāņi Trevors Krabs un Teodors Bruners. Spēles gaitā izpaudās pretinieku pārākums pie tīkla – gan uzbrukumā, gan blokā. Mūsējiem zaudējums divos setos ar 19-21 un 18-21. Un līdz ar to turnīrs Samoilovam un Šmēdiņam ir beidzies.