Latvijas hokejistiem uzvara pasaules čempionāta mačā ar Norvēģiju

Pasaules hokeja čempionātā Latvijai šodien ceturtā spēle – tā pret Norvēģiju . Otrā uzvara turnīrā, šoreiz ar 2 pret 1.

Latvijai pēc uzvaras pret Čehiju bija brīvdiena, savukārt Norvēģi vakar spēlēja pret Slovēniju, bet šodien viņiem valsts svētki. Svarīgs mačs abām komandām. Latvijai vārtos atkal Artūrs Šilovs.

Pirmajā periodā sākumā norvēģiem divreiz vairākums, bet vēlāk mūsējie uzbruka vairāk. Pēdējās sekundēs mazs kautiņš, bet tobrīd bez vārtu guvuma 0-0.

Otrajā periodā ceturtajā minūtē Rodrigo Ābols izmantoja vairākumu un jau 1-0 Latvijai Pavisam drīz , jau nākamajā uzbrukumā pēc pusminūtes Andersons guva arī otros vārtus jau 2-0 Latvijas labā.

Vēlāk lielajā vairākumā mūsējie vārtus neguva, bet pēc tam norvēģi izmantoja mūsu taktisko kļūdu laukuma vidusdaļā 2-1 pēc otrā perioda.

Beigu daļā līdzīga spēle - momenti bija, bet rezultāts nemainījās. Pašā izskaņā Latvija palika mazākumā, norvēģi vēl nomainīja vārtsargu un spēlēja seši pret četriem, Izturējām, svarīga uzvara 2-1, otrais panākums četrās spēles.

Intervija - Rodrigo Ābols, Latvijas hokeja izlases uzbrucējs

Pēc šī panākuma Latvija nu pakāpās uz ceturto vietu tabulā, piektdien jāspēlē pret Slovēniju. Šodien Tamperē ASV - Austrija 4-1.