Latvijas hokejisti piekāpjas arī slovākiem un sarežģī izredzes uz ceturtdaļfinālu

Latvijas izlase pasaules čempionātā vakar piedzīvoja otro zaudējumu divās spēlēs, ar 1:2 piekāpjoties Slovākijai. Pirmos vārtus šajā turnīrā mūsu komandas labā guva Rodrigo Ābols.

Mūsu komanda atkal izgāza spēles sākumu un jau 44. sekundē ielaida pirmos vārtus. Arī pirmā perioda turpinājumā dominēja slovāki un tikai Artūra Šilova pārliecinošais sniegums vārtos glāba mūsu komandu no lielākām nepatikšanām. Otrajā periodā mūsu komandas treneri veica izmaiņas divos virknējumos un tas deva rezultātu – spēle izlīdzinājās, vārtu gūšanas momentus izveidoja arī Latvijas hokejisti un beidzot vienu no tiem arī realizēja. Rodrigo Ābols viduszonā atņēma ripu pretiniekam un skaistā stilā realizēja izgājienu pret vārtsargu, panākot izlīdzinājumu. Trešajā periodā atkal vairāk uzbruka slovāki, kuru kapteinis Martins Hrivīks vienā no epizodēm bija pirmais pie Šilova atsistās ripas un atkal vadībā izvirzīja Slovākiju. Pēc tam Latvijai bija vairākas iespējas spēlēt vairākumā, vairāk nekā minūti arī piecatā pret trijiem, taču ripa vārtos negāja. Andris Džeriņš trāpīja pa vārtu stabu, labi darbojās slovāku vārtsargs Škorvāneks un Latvijai zaudējums ar 1:2.

Intervija - Harijs Vītoliņš, Latvijas izlases galvenais treneris

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts Artūrs Šilovs, kurš sargās mūsu komandas vārtus arī rītvakara spēlē pret Čehiju.