Ogre savā laukumā pusfinālā zaudē Ventspilij

Šodien Ogrē Latvijas Basketbola līgas pusfināla ceturto spēli aizvadīja ''Ogres'' un ''Ventspils'' basketbolisti. Sērijā ar 2-1 vadībā bija ventspilnieki, kuri šodien varēja nokārtot iekļūšanu finālā. Kā aizritēja spēle, ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Ogrei derēja tikai uzvara, bet Ventspils ceļazīmi uz finālu cerēja nopelnīt jau šovakar.

Spēli labāk iesāka Ventspils ar diviem precīziem tālmetieniem, mājinieki atbildēja ar vienu trīspunktnieku. Ceturtdaļas pusē Ventspils bija iekrājusi desmit punktu pārsvaru, bet izskaņā mājiniekiem deficīts tikai trīs punkti. Pirmajā puslaikā Ventspils labāk darbojās zem sava groza, tiekot pie 17 atlēkušajām bumbām, arī rezultāta ziņā pārāki bija viesi ar +10.

Intervija - Artūrs Ausējs, BK “Ventspils” basketbolists

Trešajā ceturtdaļā ventspilnieki panāca pat 22 punktu pārsvaru, Ogre cīnījās, lai izrautu uzvaru, tomēr spēki bija izsīkuši. Spēlē uzvara Ventspilij ar 93:79. Kurzemnieki spēlēs finālā.