LBL pusfināla sērijas 2. spēle BK "Ogre" - BK "Ventspils"

Latvijas basketbola līgā šodien otra spēle pusfinālā. Ogre nu jau savā laukumā pret Ventspili. Šoreiz uzvara ventspilniekiem 91-75 un sērijā 1- 1. Par spēli Normunds Melderis.

Pēc neveiksmes pirmajā pusfināla spēle savā laukumā Ventspils basketbolisti jau viesos pret Ogres vienību laukumā devās ar nepārprotamu mērķi – revanšēties. Pirmajā ceturtdaļā kurzemnieki arī visu laiku atradās vadībā, tomēr pārsvars nepārsniedza dažu grozu vērtību. Arī vēl līdz otrās ceturtdaļas vidum nekas būtisks nemainījās 33-29 Ventspils labā. Taču tad ogrēnieši vairākas minūtes nevarēja dabūt bumbu grozā, un viesi ātri ieguva 10, tad arī 17 punktu pārsvaru. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 53-36 par labu Ventspils klubam.

Pēc lielā pārtraukuma viss palika iepriekšējās sliedēs – viesi atradās stabilā vadībā. Neliels cerību stars ogrēniešiem radās pēdējās ceturtdaļas vidū, ka atpalicību izdevās samazināt līdz 11 punktiem. Tomēr tūlīt pēc pieprasītā minūtes pārtraukuma BK «Ventspils» savu pārsvaru atjaunoja ar uzviju. Ogres kluba treneri jau vairākas sekundes pirms spēles beigām atzina savu zaudējumu ar 76-91. Viesu rindās visvairāk 19 punktus guva Linards Jaunzems.

Intervija - Linards Jaunzems, BK “Ventspils” uzbrucējs

BK «Ogre» un BK «Ventspils» pusfinālsērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1. Nākamā spēle notiks otrdien Ventspilī.