LBL pusfināla spēle BK "Ventspils" – BK "Ogre"

Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēļu pusfināla kārtas pirmo spēli savā starpā aizvadīja "Ventspils" un "Ogres" komandas. Kurzemniekiem šī bija pirmā spēle divu ar pusi nedēļu laikā. Par spēli no Ventspils ziņo korespondents Andris Auziņš.

Latvijas basketbola līgas pusfināli risināsies līdz, kādas komandas trim uzvarām – Ventspils un Ogres spēkošanās pusfinālos pēdējos gados ir aizraujoša, bet jau ierasta lieta. Līdz šim visos trīs pusfinālos desmitkārtējie Latvijas čempioni Ventspils Ogri uzvarēja. Skaidrs, ka arī šajā sērijā būs saspringta cīņa no pirmajām minūtēm. Nevienai komandai pirmajā spēlē neizdevās iekrāt nopietnu pārsvaru, bet baudāmas epizodes gan Ventspils, gan Ogres spēlētāju izpildījumā – rezultatīvā puslaikā neliels trīs punktu pārsvars Ventspilij. Kurzemnieki bija maķenīt precīzāki no tālienes, kā arī savāca vairāk atlēkušās bumbas. Šī statistika gan lielāku pārsvaru Ventspilij nedeva – gluži otrādi, Ogre ar dzelžainu aizsardzību nāca tuvāk klāt panāca neizšķirtu un pēc mirkļa jau bija vadībā. Pēdējā minūtē vairākas vadības maiņas, muļķīgas kļūdas spriedzes situācijās, bet emocijās par kritpatiņu veiksmīgāki šoreiz ogrēnieši – 78:76.

Intervija - Uģis Pinete, BK “Ogre” aizsargs

Šīs sērijas nākamā spēlē norisināsies sestdien Ogrē, bet jau rītdien Latvijas čempione VEF sāks savu pusfinālu pret Liepāju.